DTL

DTL

DTL Gözlük, 2012 yılında TWC- L'amy Group ile Doğan Optik'in ortaklığında kurularak Türkiye deki optik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

L'amy Group 1810 yılında Fransa – Morez de küçük bir gözlük atölyesi ile sektöre adımını atmış ve İlerleyen yıllarda İtalya ve İsviçre'ye ithalat yapmaya başlamıştır. 2009 yılında dünyanın en büyük saat ve gözlük üreticilerinden biri olan TWC firmasının bünyesine katılarak bugün TWC- L'amy olarak yoluna devam etmektedir.

TWC-L'amy Group, dünya gözlük sektöründe Cerruti 1881, Kenzo, Balmain, Bally, Sonia Rykiel gibi dünyanın önde gelen markalarının üretim ve pazarlama hakkına sahip olup, Türkiye pazarına DTL Gözlük firması üzerinden markalarının satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır.

Gözlük üretimi %100 olarak Fransa'nın Morez kentinde yapılmaktadır. 200 yıllık tecrübe ve bilgisiyle, lüks markaların DNA sına uygun yüksek kalitede üretim yapmaktadır. Hali hazırda dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran TWC-L'amy yakın gelecekte gerek yeni markalar gerekse kaliteli üretim bazında atacağı adımlarla sektörün en üst seviyesine çıkmayı hedeflemektedir.