Kalite ve Çevre Politikamız

Doğan Optik olarak global pazarlarda tercih edilen bir marka olmamızın en büyük sebeplerinden biri trend koleksiyonlar dizayn ederek lojistik ve satış sonrası hizmet başlıklarında da kalitemizi sürekli geliştirmemiz.
Amacımız süreçlerimizin her birinde bu kaliteyi sürdürülebilir bir hale getirmek. Çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla bir bütünlük içinde hareket ederek kalite standartlarımızı sürekli iyileştirmek için ar-ge çalışmalarımıza her geçen gün yeni yatırımlar yapıyoruz.
Çevremizi sürdürülebilir olarak korumak, tüm çevre yönetmeliklerine uymak ve gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmak için; global olarak belirlenen yasal prosedürleri tüm iş süreçlerimizde uyguluyoruz.
Bu amaç doğrultusunda ürünlerimizde kullanılan malzemelerin sertifikalı, sağlığa zararlı olmayan, anti bakteriyel, antialerjik, ergonomik olmasını gözetiyoruz.

Tasarım

Koleksiyon ve ürünlerimizin özgün kalarak trendleri yakalaması için, ürün yönetimi ve tasarım departmanımız titizlikle çalışıyor. Türkiye ve yurtdışındaki tasarım ekibimiz ile üreticilerimiz, ürünlerimizin taslak çiziminden müşterilerimize ulaşan nihai ürüne gelene kadar kadarki tüm süreçlerini büyük bir özen ve tutkuyla yönetirler.