Celine ’19 İlk Bahar-Yaz Koleksiyon Lansmanı

Celine ’19  İlk Bahar-Yaz Koleksiyon Lansmanı

Doğan Optik’in distribütörlüğünü üstlendiği CELINE markasının 2019 İlkbahar/Yaz gözlük koleksiyonunun lansmanı 25 Nisan'da Hakan Doğantekin’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

Fransız merkezli lüks segmentte 1945’ten bu yana hizmet sunan CELINE markası 1996’dan itibaren LVMH Group tarafından işletiliyor. LVMH Group içerisinde başarılarına daima yenilerini ekleyen marka, Türkiye’de Doğan Optik bünyesindeki markalar arasındaki yerini koruyor.

Doğan Optik distribütörlüğündeki CELINE markasının 2019 İlkbahar/Yaz gözlük koleksiyonunun tanıtımı, Hakan Doğantekin ev sahipliğinde, 25 Nisan, Fauchon Paris’te gerçekleşti. Yeni koleksiyonu, CELINE'nin Kreatif Direktörü Hedi Slimane'nin post-punk ve rock ruhu, şehrin 80'li yıllardaki efsanevi gece kulüpleri Bains Douches ve Palace'dan aldığı ilhamın ipuçlarını yansıtıyor. Yeni güneş gözlükleri, CELINE’nin 2019 İlkbahar/Yaz giyim koleksiyonundaki mini, üç boyutlu hissi veren siyah elbiseler, taş ve payetlerle sağlanan ışıltılar, maskülen dokunuşlu ceketler, deriler ve tokalı botların yansımalarını taşıyor.

CELINE asaleti ve şıklığını birebir yansıtan bu özel tanıtım lansmanı konuklarına çok özel anlar yaşattı. Mesude Öztanık, Serap Sarı, Aslı Şen, Aylin Yılmaz ve Sitare Kalyoncuoğlu’nun da aralarında bulunduğu konuklar, ürünleri yakından incelerken, lezzetli ikramlar eşliğinde renkli anlar yaşadı.