GeriMARKALAR'A GERİ DÖN

Tag Heuer

Tag Heuer

TAG Heuer ilk olarak 2002 yılında Fransız Logo Group ile gözlük koleksiyonunu oluşturmuş ve çok defa ödüle laik görülmüştür. 2004 de dünyanın ilk panoramik düzeltici gözlüklerini piyasaya sürmüştür.

TAG Heuer kendine has çizgileri ile gözlere hitap ederken, gözlük saplarında Formula 1 araçlarının lastiklerinde kullanılan, ekstra esnek ve dayanıklı bir materyal olan Elastomerin sayesinde kullanıcıya konforlu kullanım ve hareket rahatlığı sağlar. Özel seri koleksiyonunda, timsah derisi, rugan, gözenekli buzağı derisi, piton derisi, platin ve seramik kaplanmış materyaller yer almaktadır.

TAG Heuer’in yüzde hissedilmeyecek kadar hafif olan, yüksek performanslı çerçevesiz cam modelleri, iş ve günlük hayata damgasını vurmaktadır.

Ayarlanabilir sapları, görünmez vidaları, panoramik görünümü, değişebilen güneş camları ve ergonomik özelliklerinden dolayı her zaman diğerlerinden farklıdır. Ergonomik, rahat, hafif, yenilikçi, sonsuz, asil, çok daha değerli bir çizgiye sahiptir.

Marka değerini; Öncü yenilik, eşsiz zarafet, cesur ve kusursuz çizgiler, güvenilir performans, yüksek teknolojili materyaller, lüks ve kaliteden ödün vermeyen eksiksiz mükemmel araştırmacı kriterleri belirlemektedir.

Spor ruhu yansıtan en lüks marka olmasının yanında geliştirdiği teknolojilerle patentleşmede öncüdür.

TAG Heuer hem estetik, hem de işlevsel özelliklere sahip cam ve çerçeveler üretir. Esaslı yüksek kaliteli lensler ile herhangi bir mekânda en iyi sade görüş sağlanabilir. Güneş camları Bnl Essilor tarafından TAG Heuer için özel üretilmektedir. Dünyanın en iyi güneş camlarıdır.

Motor yarışları, su sporları, adrenalin sporları ve profesyonel tüm spor dalları ile bağdaşmış tek markadır.

TAG Heuer prestij, performans ve sonsuz dizayn vaat etmektedir.